Diamond Dental Hospital 24hShop

PRODUCTS


Gift Card 10.000 Leke

L10,000.00

Nese ke vendosur per t’i dhuruar nje sherbim dentar nje mikut tend, mos u shqeteso per me tej. Diamond Dental mendon per ju, mjafton te zgjidhni produktin “GIFT CARD”.


  Reviews

  There are no reviews yet.

  Be the first to review “Gift Card 10.000 Leke”

  Spitali ynë dentar është ndër të paktët spitale dentare në Shqipëri me aktivitet 24 ore / 7. Stafi ynë ju vjen përherë në ndihmë me profesionalizëm në çdo orë të ditës apo natës dhe i mbështetur nga aparaturat e teknologjisë moderne.

  PJESE E JONA

  © 2018 Diamond Dental Hospital. All rights reserved.