Diamond Dental Hospital 24h
24 ORË / 7 DITË

Përherë në dispozicionin tuaj çdo ditë.PËR DHËMBË SI DIAMANT

Dhëmbët meritojnë respekt… Sigurohuni që ato të trajtohen nga profesionistë!

KONTROLLE PERIODIKE

Sepse të parandalosh është gjithmonë më mirë.
PËRKUJDESJE
PËR FËMIJËT

Dhëmbë të bukur dhe të shëndetshëm per femijet tuaj

PEDODONTI

Rëndësi e vecantë në mirëmbajtjen e dhëmbëve të qumështit.
SPITALI JUAJDENTAL

Dhëmbët meritojnë respekt… Sigurohuni që ato të trajtohen nga profesionistë!

24 ORE / 7 DITE

Përherë në dispozicionin tuaj çdo ditë të javës.
Sherbim 24 Ore

Ne u sigurojmë të gjithë pacientëve tanë shërbim 24 orë të integruar dhe trajtim dentar urgjent.


MË TEPËR


Staf Profesional

Stafi ynë i kualifikuar & i specializuar në universitetet më të mira Evropiane ju ofron një kujdes cilësor dentar.


MË TEPËR


Cmime Konkuruese

Ofrojmë për ju çmime konkurruese për një kujdes cilësor e të përkushtuar në çdo moment.


MË TEPËR


Oferta te Shumta

Tek ne do të gjeni oferta të shumta, duke ju dhënë mundësinë të merrni gjithmonë atë çka meritoni.


MË TEPËR


SHËRBIMET


Ne mundësojmë diagnostifikim radiologjik 3D dhe cefalometrik si edhe: stomatologji estetike, terapi, peridontologji, ortopedi, pedodonti, ortodonci, kirurgji orale dhe maksiofaciale, implantologji dhe sedacion.RRETH NESH


Spitali “Diamond Dental” është ndër të paktët spitale dentare me aktivitet 24 orë çdo ditë të javës. Stafi yne i’u vjen përherë në ndihmë me profesionalizëm dhe i mbështetur nga aparaturat e teknologjisë së lartë.TURIZËM DENTAR


Mjekimi dentar me kosto më të ulët dhe teknologjinë e fundit, përbën një mundësi të mirë per te gjithe ata qe deshirojne te marrin nje sherbim profesional per dhembet e tyre dhe njekohesisht te vizitojne atraksionet turistike ne Shqiperi.ORARI I PUNËS


Spitali ynë dentar në Tiranë është në dispozicionin tuaj 24 h/ 7 dite te javës, duke qenë përherë pranë jush për një shërbim profesional. Stafi ynë është i specializuar dhe kualifikuar në universitetet më të mira europiane. Ne jemi gjithmonë pranë jush me një gamë të gjerë shërbimesh dhe me një teknologji bashkëkohore në fushën e dentistrisë. Ju mirëpresim pranë ambjenteve tona në kryqëzimin e “21 Dhjetorit”, Tiranë, për t’u konsultuar me mjekët tanë.


E HENE – E DIEL

00:00 AM – 12:00 PM


Staf profesional

MJEKËT TANË

Ne jemi këtu për të siguruar kujdesin më të mirë dentar! E për ta realizuar këtë, stafi ynë me përvojë, i specializuar dhe i kualifikuar në universitetet më të mira Evropiane, ju ofron një kujdes cilësor dentar, duke përdorur trajtimet më moderne dhe inovative për ju dhe familjen tuaj. Të përkushtuar për t’ju bërë të ndiheni komod, dentistët tanë marrin kohën e duhur për të trajtuar secilin pacient individualisht, duke ju siguruar kështu një buzëqeshje rrëzëllitëse dhe shëndet dentar.


TË REJAT MË TË FUNDIT

Lexoni të rejat më të fundit rreth nesh. Për çdo pyetje ose koment që mund të keni mos hezitoni të jepni mendimin tuaj.


PACIENTËT TANË MENDOJNË

Për ne është gjithmonë e rëndësishme të marrim një vlerësim nga pacientët tanë…


ADROLA DUSHI


Në profesionin tim, buzëqeshja është gjithmonë shumë e rëndësishme. Ndaj unë zgjedh përherë “Diamond Dental” për dhëmbë të fortë dhe të bukur si diamanti.ALKETA VEJSIU


Në botën e artit dhe të televizionit gjithçka nis nga fjala e buzeqeshja. Ndaj unë i kushtoj rëndësi kujdesit të dhëmbëve duke zgjedhur “Diamond Dental”.FËMIJËT

Cfarë thonë pacientët tanë të vegjël?

Unë quhem Kledi Guximtari. Unë shkoj gjithmonë me dëshirë tek “Diamond Dental”, madje në fund të vizitës mora edhe një çertifikatë. Aty takova edhe Princeshën e Luleve. Ajo u kujdes për mua gjatë gjithë vizitës time dhe më ndihmoi të ngjyrosnim librin me figura.
ORARI I PUNES


HENE – DIEL:
00 AM – 12 PM

KONTAKTO


+355 44 81 81 81

info@diamond-dental.al

Rezervo konsultë

Spitali ynë dentar është ndër të paktët spitale dentare në Shqipëri me aktivitet 24 ore / 7. Stafi ynë ju vjen përherë në ndihmë me profesionalizëm në çdo orë të ditës apo natës dhe i mbështetur nga aparaturat e teknologjisë moderne.

PJESE E JONA

© 2018 Diamond Dental Hospital. All rights reserved.